• Ново
Кејт и Лорел Idamae Дрво Врамени Chalkboard Ѕид Организатор со Mail Носители и Клучните Куки, 28 x 25, Селски Браун, Farmhouse-Инспириран Chalkboard

Кејт и Лорел Idamae Дрво Врамени Chalkboard Ѕид Организатор со Mail Носители и Клучните Куки, 28 x 25, Селски Браун, Farmhouse-Инспириран

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висат оваа организатор во вашиот entryway, кујна, или домашна канцеларија за организацијата во убава селски farmhouse стил.Спарен со поцинкуван лим на ѕидот џебови, оваа прекрасна традиционална оркестарот парче ќе донесе земјата селски дизајн во вашиот дом.5 инчи, широк од 5 инчи, длабоки со 1.

За производот

Слични предлози