• Ново
Бања Покрие Када Покрие Анти-прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина : 175800.6 см)

Бања Покрие Када Покрие Анти-прашина, Прашина Одбор Када Изолација Покривање ПВЦ Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Повеќенаменски Дизајн:бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,вино стакло слотови,и две отстранлив коцки за бања и спа додатоци,кои се корисни во секојдневниот живот.Материјал : еколошки ПВЦ,304 од не ' рѓосувачки челик завртки за бања.Функција : кадата dustproof,када складирање одбор,када изолација,заградата.Предности : еколошки честички,не-токсични и безопасно,0 формалдехид,анти-,анти-стареењето.Погодно за прст сила,лесно да се отвори,се затвори и да се движат.

За производот

Слични предлози