• Ново
L-SHISM Коса Clipper USB Полнење Керамички Тример Берберот Коса Clipper Машина за Сечење на Косата Брада Тример Косата на Мажите Фризура Стил Алатка за Сечење на Косата (Боја : ?

L-SHISM Коса Clipper USB Полнење Керамички Тример Берберот Коса Clipper Машина за Сечење на Косата Брада Тример Косата

DEN 1711.20
Износ
Во продавницата.

3 часа Користење време : Околу. 【Силен Мотор】Силен мотор обезбедува ефикасна и стабилна коса клипинг.5 мм, 2mm, 3мм, 4mm) полначот *1 чистење со четка *1 Vlannel кеса *1 Material : челик нож + керамички нож Тело : Алуминиумска цевка Напон : DC5 V Моќ : 5 W капацитетот на Батеријата : 700 м време на Полнење : за 2-3 часа Користење време : околу 2-3 часа Пакет Содржина : 1*на Косата clipper 4 *1limited чешли (1. 【Корисници Пријателски Дизајн】LCD екран го прави може да се чита употреба.5 、3 、6 、9 мм) 1* Brush Specification : Материјал : метал+steel Battery капацитет : 1200 м-р Користите време : 120 минути Чистење метод : нож глава може да се мијат Полнење на екранот : црвено светло кога полнење, сина светлина кога целосна Пакување : Машина *1 (вклучувајќи 2 капаци) ограничување чешел *3 (1mm, 2mm, 3мм) четка за чистење *1 упатство *1 фланелен боксери кеса *1. 【Умно Прилагодливи】на косата clipper е прилагодлив преку push рачка, правејќи различни коса должина на располагање.

За производот

Material:
metal
Power:
5W
Voltage:
DC5V
Battery capacity:
1200mAh
Charging time:
Approx. 3 hours
Using time:
Approx. 60 minutes
Charging indicator:
red light on while charging, green light on when fully charged
Package Content:
1 x hair clipper :
1 x charger :
1 x cleaning brush :
1 X Storage bag :
Specification:
Material:
stainless steel, aluminium alloy, ceramics
Power supply:
USB rechargeable
Power:
3W
Voltage:
DC5V
Battery capacity:
700mAh
Charging time:
2-3 hours
Package Content:
1 x hair clipper (Including protective cover * 1) :
1 x USB cable :
1 x cleaning brush :
3 x limit comb(1mm、2mm、3mm) :
1 x manual :
1 X Storage bag :
Specification:
Material:
metal+steel
Battery capacity:
1200 mA
Use time:
120 minutes
Cleaning method:
knife head washing
Charging display:
red light when charging, green light when full
Package:
electric clippers *1 :
limit comb *4 (1.5mm, 2mm, 3mm, 4mm) :
charger *1 :
cleaning brush *1 :
Vlannel bag *1 :
Material:
steel knife + ceramic knife
Body:
Aluminum tube
Voltage:
DC5V
Power:
5W
Battery capacity:
700 mA
Charging time:
about 2-3 hours
Use time:
about 2-3 hours
Package Content:
1*Hair clipper :
4 *1limited combs (1.5 、3 、6 、9 mm) :
1* Brush :
Specification:
Material:
metal+steel
Battery capacity:
1200 mA
Use time:
120 minutes
Cleaning method:
the knife head can be washed
Charging display:
red light when charging, blue light when full
Packing:
Machine *1 (including 2 protective covers) :
limit comb *3 (1mm, 2mm, 3mm) :
cleaning brush *1 :
manual *1 :
flannel bag *1 :

Слични предлози