• Ново
Детските Колички 3 во 1 Превоз Бебе Шетач Кабриолет Свитлива Луксузни Шетач Pushchair Висока Видите Pram Бебе Шетач со Мама Торба и Дожд Покрие Комарец Нето (Боја : Бела)

Детските Колички 3 во 1 Превоз Бебе Шетач Кабриолет Свитлива Луксузни Шетач Pushchair Висока Видите Pram Бебе Шетач со

DEN 11976.00
Износ
Во продавницата.

★ Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со. ★ Стилски Дизајн Pushchair : Единствена и моден изглед носи силен визуелен ефект.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

За производот

Слични предлози