• Ново
На Север се Соочуваат Жените Апекс STH Снег Жадувам

На Север се Соочуваат Жените Апекс STH Снег Жадувам

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Произведено во САД или Увезуваат.Патент затворање.СИТЕ ПЛАНИНСКИ ПАНТАЛОНА.Од падините на ски жалба, овие 100% windproof и водоотпорен мека лушпа панталони испорача стил, цел и флексибилност за било која планина средина.ЛИЦЕТО НА ВРЕМЕТО.Кога времето зема, останете покриени и заштитени.Овие снег панталони имаат Wind Wall правец на пропустливост и функција Трајни Вода-Отвратителен (DWR) финиш да им помогне на блокира inclement времето.ТЕНОК ОДГОВАРА.Тенок одговара од хип преку глуждот skims телото.Прилагодливи половината јазичиња обезбеди обичај се вклопуваат.Inseam : Краток 30", Редовни 32", Долг 34".БЛОК СНЕГ.Stretch Vent gaiters со gripper еластична помогнат на снегот надвор од вашиот чизми и нозете.SECURE STORAGE.Кога сте скијање или сноубординг, остатокот увери дека вашите лични предмети се безбедно и сигурно со скриена-zip половината џеб.

За производот

Слични предлози