• Ново
12 Парчиња од Дрво, Резба Рака Длето Алатка Машини за Компонентите DIY Алатки

12 Парчиња од Дрво, Резба Рака Длето Алатка Машини за Компонентите DIY Алатки

DEN 576.00
Износ
Во продавницата.

Резби во дрво Рака Длето Алатка Машини за Компонентите DIY Tools.Полно опремен : производот suite е опремен со 12 парчиња на резба длето на различни спецификации, кој може да се задоволат различните потреби и е лесно да се носат.Рачка Материјал : Направен од високо-квалитет тврдо, удобен зафат, убава форма, не е лесно да се деформира.Резби во дрво Рака Длето Алатка Машини за Компонентите DIY Алатки , Полно опремен : производот suite е опремен со 12 парчиња на резба длето на различни спецификации, кој може да се задоволат различните потреби и е лесен за носење , Рачка Материјал : Направен од високо-квалитет тврдо, удобен зафат, убава форма, не е лесно да се деформира.

За производот

Слични предлози