• Ново
Giesen & Forsthoff е Тимор 3-парче Нокти Сет со кристално нокти датотека, во Црвена Кожа Случај - Премија Нокти Сет

Giesen & Forsthoff е Тимор 3-парче Нокти Сет со кристално нокти датотека, во Црвена Кожа Случај - Премија Нокти Сет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

110 x 55 mm Gift идеја : Нокти множества се идеален подарок за него и за неа, или за да се земе на вашиот патувања и journeys Timor, Giesen & Forsthoff The квалитет прави разликата.Корените на компанијата лежи во производството на професионални алатки за barbers и фризери во светот.Специјалисти се уште се едуцирани во компанијата, да се помине на знаење и страст кон следната генерација и да се обезбеди достапност на традицијата.Идеален за да ги преземат на вашиот патувања и патувањата, или како подарок за посебни прилики.Случај : Црвена cowhide-кожа, направени во Германија Големина ca.Кристал нокти датотека - направена од калено стакло во чешка, совршен за грижа на вашите нокти. 3-Парче Премиум Нокти Постави направени од страна на Giesen & Forsthoff со Мон Готвач кристал помине file A добар придружник каде и да одите.

За производот

Слични предлози