• Ново
Спрингфилд Кожа Компанијата Бивол Кожни Ленти (2, Гроздобер Тен)

Спрингфилд Кожа Компанијата Бивол Кожни Ленти (2, Гроздобер Тен)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Бивол Кријат Ленти.Ширина : 2", Должина : 48"-55".Тежина : 8-10 унца(3.2 мм-4mm дебела).Многу силен со мало истегнување.Оваа кожа е обоена во процес наречен анилин умирање, форма на умирање, кој бара природно висок квалитет на кожа, без било коригира жито.Овие се намали од Esquire линија, се крие 8-10oz (најчесто 9oz) Малку гроздобер изглед, многу силни и само мало истегнување!Појас ќорци се 48" 55" долго.Ленти се 48" 55" долго.

За производот

Слични предлози