• Ново
ЛАЈТ-НА LTST-S110TBKT Сина 130º Вода Јасно 60 mcd 3.8 V Купола SMT LED 3.2 x 1 x 1.5 mm - 3000 item(s)

ЛАЈТ-НА LTST-S110TBKT Сина 130º Вода Јасно 60 mcd 3.8 V Купола SMT LED 3.2 x 1 x 1.5 mm - 3000 item(s)

DEN 1569.60
Износ
Во продавницата.

Numberof LEDs : 1. Forward Voltage : 3.8 V. Forward Current : 20 m A.Intensity Typ : 60 mcd.Viewing Angle : 130 °бранова Должина : 468 nm; Power Rating : 76 m W; Operating Temp Range : -20 до +80 °C; Storage Temperature Range : -30 на +100 °C; Боја : Сина; Lens Type : Clear;.Сина 130º Вода Јасно 60 mcd 3.8 V Купола SMT LED 3.2 x 1 x 1.5 mm * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

За производот

Слични предлози