• Ново
QYK -880 LED Градина Нето Самовила Светла, 19.7 FtX13 Ft Свадба Партија Ѕид Покрив, 8 Режими Светлина Дворот Патио Ѕвездена Самовила String Светла,6pink

QYK -880 LED Градина Нето Самовила Светла, 19.7 FtX13 Ft Свадба Партија Ѕид Покрив, 8 Режими Светлина Дворот Патио Ѕвездена

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

➹ Отворено LED Мрежа Светла : IP44 Водоотпорен, добро нето светлина за внатрешна 1x Упатство;. закуп не ја покривајте панел и чувајте го на чиста, па како да се постигне најдобар резултат на полнење. На батерија батеријата се заменливи, ве молиме да ги смените ако не може да акумулатор и duo за долго време се користи.Карактеристики На Производот : 1. Енергетски ефикасни, до 8 часа време на извршување по целосно наполнета. Лесно фиксација на трева или земјата.

За производот

Слични предлози