• Ново
Жолто Куче Дизајн Гроздобер Стрипови Римски Стил H Куче Темперамент-

Жолто Куче Дизајн Гроздобер Стрипови Римски Стил H Куче Темперамент-

DEN 481.44
Износ
Во продавницата.

Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.ГОЛЕМИНАТА : Ова куче се подигнат користи брз затворач затворање, исто така, повика на страна ослободување затворач.Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Направени токму тука, во САД и се обезбедува поголема контрола без гушење ефект.Машина перат и временските отпорни.

За производот

Слични предлози