• Ново
Озборн - 4 Редови x 19 Колони Челик Нула Четка - 6 Четка Должина x 1-1/8 Четка Ширина, 13-11/16 OAL, 1-1/8 Трим Должина, Дрво се Справи со (21 Pack)

Озборн - 4 Редови x 19 Колони Челик Нула Четка - 6 Четка Должина x 1-1/8 Четка Ширина, 13-11/16 OAL, 1-1/8 Трим Должина,

DEN 4798.80
Износ
Во продавницата.

Пополнете Материјал Челик.Четка Тип На Нула.Вкупна Должина (Инчи) 13-11/16. Рачка Материјал Дрво.Број на Колони 19. Челик е најчестиот пополни материјал поради својата издржливост и сечење акција.Тоа е погоден за општа намена апликации и може да се користи на железо, челик, алуминиум, месинг, бакар и дрво.Нула четки се изградени на густа филамент/жица со уште намали за доследна четкање акција.Тие се користат во целина одржување апликации.

За производот

Слични предлози