• Ново
(50) M10-1.25 x 40 J. I. S. Мали Хексадецимален Страната Гром 10.9 со Ореви

(50) M10-1.25 x 40 J. I. S. Мали Хексадецимален Страната Гром 10.9 со Ореви

DEN 556.80
Износ
Во продавницата.

Прирабница И Завртки.Големина : M10-1.25 x 40 Количина : 50 (10мм Дијаметар x 1.25 Тема Теренот x 40mm Долго ) Прирабница Гром Спецификации : Дијаметар : 10мм Тема : 1.25 (парична Казна Нишка) Клуч Големина : 14mm Страната Дијаметар : 20mm Дебелина : 10mm Grade : Метрички 10.9 Крај : Цинк Plated AND SERRATED СТРАНАТА ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН NUTSNut Спецификации : Големина : M10-1.25 Количина : 50 Diameter : 10mm Thread : 1.25 (парична Казна Нишка)Хексадецимален : 14mm Flange O. D : 19mm Grade : Метрички 10.9 Крај : Цинк Plated The serrations се направи овој лешник.

За производот

Слични предлози