• Ново
1/4 Внатрешна Заб Заклучување Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Надворешниот Дијаметар: .460 - .478 / Дебелина Опсег : .023 - .028 (Картон: 5,000 парчиња)

1/4 Внатрешна Заб Заклучување Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик/Надворешниот Дијаметар: .460 - .478 / Дебелина Опсег :

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Внатрешни Заб Lockwashers.Произведен да ASME B18.21.1 спецификации.Цврстина : Rockwell C40-50. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Внатрешни Заб Lockwashers, 1/4" Внатрешна Заб Заклучување Подлошки / 18-8 Нерѓосувачки Челик / Надворешниот Дијаметар : .460" - .478" / Дебелина Опсег : .023 - .028.

За производот

Слични предлози