• Ново
Liaosax Живот Потекло Paramecium Количка за Милениче Куче Безбедност Автомобил Печатени Прозорец Ограда Завеса Бариери Заштитник за Бебе Дете Прилагодливи Флексибилни Со

Liaosax Живот Потекло Paramecium Количка за Милениче Куче Безбедност Автомобил Печатени Прозорец Ограда Завеса Бариери

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензија : 24.41"(W)*21.26"(H).Материјал : Полиестер 94%, Spandex 6%.Функција : Супер мека и еластична.Функција : да се Спречат милениче депонија од windows и да се осигура нивната безбедност.Да се спречи протокот на воздух од отворањето на windows.Основаноста : Лесно да се носат и да ја инсталирате, флексибилни и добра контракција.Повеќе погоден за SUV возило и видови со правоаголна страна на прозорецот.Овој производ е дизајн за нашите миленичиња е безбедност, кои би можеле да provent кучиња од скокање исклучување на windows.Нашите еколошки материјал се безбедни за домашни миленици.Овој автомобил прозорец ограда завеса е лесно да се носат и да го инсталирате за нашите клиенти.Тоа е повеќе погоден за SUV возило и видови со правоаголна страна на прозорецот.

За производот

Слични предлози