• Ново
AKDSteel Автомобил 2 Din Refitting Рамка Панел за Mazda 2 2010 Demio 2007+ Стерео Радио Fascia Цртичка Монтажа Намали за Полнење

AKDSteel Автомобил 2 Din Refitting Рамка Панел за Mazda 2 2010 Demio 2007+ Стерео Радио Fascia Цртичка Монтажа Намали за

DEN 1317.60
Износ
Во продавницата.

*Оваа facia панел е дизајниран да ги конвертира отворот лево по отстранувањето на стариот. *Производителот автомобил au/дио стерео да се онаа што се користи од страна на мнозинството на резервни стерео во автомобил. *Додека задржување на старите визуелниот изглед на табла.

За производот

Слични предлози