• Ново
7/8 Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Цинк/Надворешниот Дијаметар: 1.380 - 1.410 / Дебелина Опсег : .052 - .060 (Картон: 1,000 компјутери)

7/8 Надворешни Заб Заклучување Подлошки/Челик/Цинк/Надворешниот Дијаметар: 1.380 - 1.410 / Дебелина Опсег : .052 - .060

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Надворешни Заб Lockwashers.Произведен да ASME B18.21.1 спецификации.Цврстина : Rockwell C40-50. Пролет Челик Цинк Позлатен & Печени.Надворешни Заб Lockwashers, 7/8" Надворешни Заб Заклучување Подлошки / Челик / Цинк / Надворешниот Дијаметар : 1.380" - 1.410" / Дебелина Опсег : .052" - .060".

За производот

Слични предлози