• Ново
TROND Surge Protector Моќ Лента, ETL Наведени, TROND 7 Широко Распоредени Места Проширување со 3 USB Порти Пакет TROND Природни Дневните Светла torchiere Подот Светилка за Статистика, Headboar

TROND Surge Protector Моќ Лента, ETL Наведени, TROND 7 Широко Распоредени Места Проширување со 3 USB Порти Пакет TROND

DEN 1919.52
Износ
Во продавницата.

Ѕидот mountable дизајн.Исто така, со сите прачки отстранети (секоја мери во 11. 2-во-1 Кат & Маса Светилка.TROND Ореол 11 W-F е разноврсна dimmable LED подот светилка со 5 начини на осветлување, поддржувајќи до 65"~70" вкупна висина.

За производот

Слични предлози