• Ново
Stargazer Volumizing Екстра Црна Маскара. Содржи Capixyl и влакната за да ги даде на јачината на звукот и да ги продолжиме. Вклучува посебни силикон plumping четка.

Stargazer Volumizing Екстра Црна Маскара. Содржи Capixyl и влакната за да ги даде на јачината на звукот и да ги продолжиме.

DEN 459.12
Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Подебели Трепките : На маскара содржи capixyl дека има докажано резултати на трепките што ги прави целосни и подебели.Еден-Два Удар : Ова е совршено маскара за да додадете должина со првата пријава и glamours волумен за втората.Додаде Волумен : Влакна додадете храбар volumizing и издолжување ефект.Навистина Црна : бојата е дизајниран да биде екстра црна боја како некои црни mascaras може да биде сива гледа во споредба.Специјална Четка : На апликатори четка е посебен plumping силикон четка.Сите додавање на volumizing ефект на производот.Вегетаријанската И Суровост-Бесплатни : На маскара е направена во велика БРИТАНИЈА.Формулата е на вегетаријанската и суровост-слободни.Оваа екстра црна маскара содржи capixyl, да ги направи целосни и погусто, и влакната за да додадете храбар волумен со издолжување ефект.Посебни plumping силикон четка е дизајниран да се зголеми вашиот lash јачина на звук.

За производот

Слични предлози