• Ново
Atlin Дизајни Компјутер Биро со Складирање и Desktop Организаторите во Цреша

Atlin Дизајни Компјутер Биро со Складирање и Desktop Организаторите во Цреша

DEN 852.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е совршено компактно канцелариски мебел да се создаде атрактивна работна средина без да се загрозат продуктивноста.Карактеристики : - Пакетот вклучува : 54 W Компјутер Биро со Складирање, Десктоп Организатор, и Десктоп Организатор со Фиоки - Трајни работа површина нуди многу простор да се шири надвор Уникатен X шема акцент на страна панел за релаксирана и грациозен стил - Компјутер Биро обезбедува удобен повлече тастатура фиока со флип надолу пред и вклучува жица менаџмент - Организатор обезбедува две фиоки за разно материјали - Чувствував на bottoms на организаторот фиоки за заштита на desktop - работна Површина Организаторите може да се користи одделно или во комбинација за проширена складирање - Автентичен Бинг Цреша заврши со Возраст од Бронза хардвер и здрав пост нога дизајн - ги Исполнува ANSI/SOHO стандарди.Уникатен X шема акцент на страна панел за релаксирана и грациозен стил.На пиедестал кабинет има еден прилагодлива полица да се приспособат на вашите мали или дом канцеларија за складирање потреби.Чувајте ги вашите Atlin Дизајни 54 W Компјутер Биро уредни и уреден со овие придружник Десктоп Организаторите идеален за потсетници, e-mail или работа во прогрес.Практично се повлече од тастатура фиока има флип надолу пред која збира до уредно кога не е во употреба и е изграден со целосна екстензија топката имајќи слајдови.Пакетот вклучува : 54 W Компјутер Биро со Складирање, Десктоп Организатор, и Десктоп Организатор со Фиоки.

За производот

Слични предлози