• Ново
YCJB Андроид 10.0 Автомобил Стерео 2-Дин Радио за KIA RIO2 права 2005-2011 Седна GPS Навигација 9inch Екран на Допир MP5 Мултимедијален Плеер FM Приемник со 4G 5G WiFi SWC Bluetooth Carplay

YCJB Андроид 10.0 Автомобил Стерео 2-Дин Радио за KIA RIO2 права 2005-2011 Седна GPS Навигација 9inch Екран на Допир MP5

DEN 972.00
Износ
Во продавницата.

Мулти-функции Седна Navi : На сателитски радио интегриран МИКРОФОН, поддржува GPS/Bluetooth 4.На две-зона функција ви овозможува да се игра радио/USB/SD музика додека навигација.Оперативен систем : Android 10.Авто стерео Соодветен Модел : автомобил аудио MP5 играч се применуваат за Одредени модели .0 Конфигурација : 1 GB/2 GB/3 GB/4 GB/8 GB RAM меморија, 16 GB/32 GB/64/128 GB ROMResolution : 1080 * 720/1920 * 1080 Screen Интернет : 4 G /5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.Ако не сте сигурни дали тоа е соодветно, можете да ни испратите слика на централната конзола прво.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат правилен облик/стил ОЕМ единица пред купување.повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и линии*Потсетување : инсталација на опрема потребна одредена технологија и стручни знаења, можете да одат на професионална автомобил измена работилница за да добие помош од професионална инсталација инженер.0 (музика и hands-free повици)/WLAN/4 G/1080 P видео/full РКА излез/USB/поголеми IPS екран на допир/огледало врска/воланот контрола/обратен image /Возило информации/Мулти-јазик/Plug and play, поддршка надворешни DVR/TPMS/OBD2/DAB+/Carplay/Цртичка Cam, итн.0 или Андроид 11.

За производот

Слични предлози