• Ново
Hillman 48273 Браун Насликани Главата Плоштадот Вози Палубата Завртка #8 x 2, Сребро.

Hillman 48273 Браун Насликани Главата Плоштадот Вози Палубата Завртка 8 x 2, Сребро.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Насликани глава за косење завртки се дизајнирани така што тие ќе исчезнат од став во целокупниот изглед на палубата.Керамичка облога овозможува супериорен ' рѓа и заштита од корозија.Тип 17 точка и рамна глава елиминира predrilling и ќе се постават рамен со вашата платформа.Плоштад диск за сигурни стап одговара додека возите.За употреба во сите шумата : cedar, redwood, притисок третираат дрво (ACQ, CA, и ЦЦА се препорачува).Опис на производот Браун Насликани Плоштадот Вози Палубата Завртки се дизајнирани да се вклопуваат со целокупниот изглед на вашиот палуба.Идеален за притисок третираат палуби и доковите, овие силни керамички обложени завртки обезбедуваат супериорен ' рѓа и заштита од корозија.Типот 17 точка прави возење лесно, без потреба за пилот дупка.Станот-главата и квадрат се вози се издржливи елиминирање соголување и обезбедување на почисто заврши.Од Производителот Керамички Обложени палубата завртки се дизајнирани за притисок третираат палуби и доковите каде што не-корозивни и силна завртката е саканиот.Обезбедува супериорни ' рѓа и заштита од корозија.Насликани Глава за Косење Завртки функција епоксидна обложени глави во бои кои се избрани да се вклопуваат добро со најчесто се достапни материјали.

За производот

Слични предлози