• Ново
KITCH Geta Сандали Mens Дрвени Geta Сандали Мостови, Флип Пропадне Две-Заби Јапонски Традиционални Висока Пета Влечки

KITCH Geta Сандали Mens Дрвени Geta Сандали Мостови, Флип Пропадне Две-Заби Јапонски Традиционални Висока Пета Влечки

DEN 671.76
Износ
Во продавницата.

* Овој класичен дрвени дното чевли ги штити нозете од летна сиеста и чевли, може да се носи дома или на отворено и е идеален за хотели, бањи, спортски сали, базени, плажи, одмори и повеќе. * Високо квалитетни, трајни, удобно, не се лизга, шок апсорбирање. * Функција : Ова дрвени c пантофли е добро за вашето здравје, како на дрвени insole потење, ги отстранува мириси и го спречува beriberi. * Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. * Предности : 2-фаза пораз, не се лизга единствена, трајни, отпорни на абразија. * Овој класичен ги штити нозете од летото дремење и чевли, може да се носи дома или на отворено, и е совршена за хотели, бањи, спортски сали, базени, плажи, одмори и повеќе.* Високо квалитетни, трајни, удобно, не се лизга и шок апсорбирање.* Функција : Оваа пречка флип пропадне е добро за вашето здравје, како дрво табани помогне да фитил пот, се ослободи од лошите мириси и да се спречи beriberi.* Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.* Предности : две фази пораз, не се лизга единствена, издржливи и отпорни на абразија.

За производот

Слични предлози