• Ново
Надгради Универзална Проектор Таванот Планината Силна Проширување Капка Таванот Проектор Планината 31-59 Висина Прилагодливи Проектор Планината Монтажа Заградата

Надгради Универзална Проектор Таванот Планината Силна Проширување Капка Таванот Проектор Планината 31-59 Висина Прилагодливи

DEN 1199.52
Износ
Во продавницата.

Универзална Проектор таванот Планината : .Брза и лесна инсталација плус сите потребни хардверски дојде со планината.Проекторот таванот планината компатибилен со сите проектори на пазарот.Погоден за големи проектори, цркви, училници, сали за состаноци.Траен и стабилен.Прилагодливи Планината : На таванот проектор планината приспособување на висина на дршката опсег е 31 инчи до 59 инчи.Зголемената дупки на проектор мора да биде помеѓу 8.Максимална носејќи тежина достигне 55lbs/25kg!.Погоден за големи проектори, цркви, училници, сали за состаноци.Убаво Проектор Закачалка:проекторот планината е направен од студената-валани тешки челик да се обезбеди сигурен проектор планината. Користете квалитетни материјали. 1-Година-замена. 24 часот убаво & професионална услуга.Зголемената дупки на проектор мора да биде помеѓу 8.Pls се чувствуваат слободни да ни кажете каков било проблем.Одберете Нас, Зошто?.Грижете се-бесплатна услуга : Ние сме убедени со нашите проектор капка таванот планината. Еден По Еден Контрола На Квалитет, 100% Квалитет.Тоа може да се навалите 30 степени нагоре и надолу.

За производот

Слични предлози