• Ново
125x70mm Вакуум Рака Пескарење Блок Прашина Мулти Дупка Кука и Јамка

125x70mm Вакуум Рака Пескарење Блок Прашина Мулти Дупка Кука и Јамка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прашина слободни рака пескарење блок.Може да се користи со кука и јамка систем за прашина слободни пескарење.Прашина Слободни Рака Пескарење Блок Спецификации : Големина : 125 X70 MM Дупки количина : 8+10 Дебелина : 61 MM Пакет се Вклучени : 1pc x рака пескарење блок, дојде со воздушни вентил, и дополнителен адаптер за употреба со поголема големина црево.

За производот

Слични предлози