• Ново
Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Pampers Бебе Сува Бебе Пелени за Еднократна употреба, ЕДЕН МЕСЕЦ СНАБДУВАЊЕ

Пелени за Новороденче/Големина 1 (8-14 lb), 252 Брои - Pampers Бебе Сува Бебе Пелени за Еднократна употреба, ЕДЕН МЕСЕЦ

DEN 1274.64
Износ
Во продавницата.

Pampers е #1 педијатар препорачува бренд.Заштитете го вашиот бебешка кожа со 5 слоеви на заштита и до 12 часа на сувост.Нова и подобрена Двојна Течење-Guard Бариери помогне да се заштитат каде протекување случи повеќето.Lock Away Канали апсорбира wetness и заклучување подалеку од кожата.Здравјето на кожата Алијансата, дерматолог одобрени - противалергиски и слободни на parabens и латекс ( природен каучук).Бојата се менува Wetness Индикатор.Забава и шарени Сусам Улица дизајни и ликови!.Нов Изглед!Производ & пакување може да варираат.Бродови во 100 проценти Рециклираат Кутија.Дизајнирани да помогнат кожата сува и здрави, Pampers Бебе-Суви пелени функција Lock Away Канали, за да се апсорбира wetness и заклучување подалеку од кожата до 12 часа на сувост.Плус, нова и подобрена Двојна Течење-Guard Бариери помогне да се заштитат каде протекување случи најмногу за сите-ноќно спиење заштита.Pampers Wetness Индикатор менува бојата кога бебето е влажна, па вие знаете кога е време за промени.Пријател на бебешка кожа, Pampers Бебе-Суви пелени се противалергиски и слободни на parabens и латекс (природна гума) и се Здравјето на Кожата Алијансата, дерматолог одобрени.Бродови во 100 проценти рециклираат кутија!За доверливи заштита доверба Pampers, #1 педијатар препорачува бренд.

За производот

Слични предлози