• Ново
Класичен Рачни Игра Конзола Изградена-во 620 Игра и 2X4 НСВ Класичен Копчето Контролер и 2 Контролори и 2X4 НСВ Класичен Копчето Контролер Рачни Видео Игра Плеер Конзол?

Класичен Рачни Игра Конзола Изградена-во 620 Игра и 2X4 НСВ Класичен Копчето Контролер и 2 Контролори и 2X4 НСВ Класичен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Играта конзола има едноставен дизајн и богата функции.Конзола вклучува 620 Изграден во класичен видео-игри, што ќе ви овозможи да учествува во текот на целиот ден.Играта контролер овозможува на корисникот со цврст стисок и се спречува ризикот од оштетување и паѓа.Ова е ретро ТВ конзоли за видео игри на 80-тите години од минатиот век, тоа собрани голем број на минатиот век игра.Класична Игра Конзола Изградена-во 620 Игра.Овие игри се предизвик, вклучувајќи ги и забава.

За производот

Слични предлози