• Ново
iSpring F4-CUA4 Замена Пакет за 4-Фаза Ултра Филтрација Систем CU-A4, Слоевита, UF, KDF и активниот јаглен Филтер, 4pcs, Бела

iSpring F4-CUA4 Замена Пакет за 4-Фаза Ултра Филтрација Систем CU-A4, Слоевита, UF, KDF и активниот јаглен Филтер, 4pcs,

DEN 1750.80
Износ
Во продавницата.

PP Слоевита Филтер (5 microns) се отстрануваат поголемите честички како ' рѓа песок и нечистотија ) Ултра Филтрација Филтер (содржи шупливи влакна мембрана технологија со големината на порите на само 0 01 micron ) KDF и GAC Филтер (обезбедува многу подобра контрола на особено проблематично загадувачи вклучувајќи chloramine водород sulfide и метали) Глоба активниот јаглен Филтер (обезбедува конечна полирање пред прочистена вода се доставува до тапа отстранување на било можно остаток на хлор вкус или мирис ).ЛЕСЕН-ЗА-ЗАМЕНА на ФИЛТЕР Филтер замена е дизајниран за лесна и Не треба да се исклучи црева или вода линии Само Пресврт На / Twist Off филтер касети се направи промена на филтри на snap.ФУНКЦИЈА i Spring F4-CUA4 Замена на филтер за пакет вклучува еден на секој филтер за CU-A4 Ултра Филтрација Систем.СПАСИ ЗЕМЈАТА се Намали влијанието врз животната средина како внатрешно филтер кертриџ дизајн спречува 2-време на загадувањето. 100% ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ Продолжен производителот со живот персоналните поддршка од Atlanta, GA.

За производот

Слични предлози