• Ново
Одвратна 05084 Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, М8 x 1.25 Метрички Крупни, 2D/16 mm Должина, 304 SST (100 PK)

Одвратна 05084 Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, М8 x 1.25 Метрички Крупни, 2D/16 mm Должина, 304 SST

DEN 1007.76
Износ
Во продавницата.

Често се користи во високо корозивни апликации, Одвратна 316 од не ' Рѓосувачки Челик внесува обезбеди висок степен на сигурен отпорност на корозија.Во слатководна, saltwater, дури и хлор средини, инсерти се дизајнирани да ја испорача години на неуспех-доказ тема држи перформанси.Количината На (100) По Пакет.Одвратна Tanged Слободни Водење на Серпентина Навој Insert, Стил : Не-Заклучување, Единица Мерка : Метрички, М8 x 1.25 Тема Големина, 2 D Номинална Должина, Метрички Груб Навој Тип, од Нерѓосувачки Челик, Материјал Детали : 304 од не ' Рѓосувачки Челик, 9.6 мм Слободен Надворешен Дијаметар Мин, 9.8 мм Слободен Надворешен Дијаметар Max, 10.55 Калем, 16 мм Вметнете Должина, 200000 psi Затегнувачка Цврстина, Рк 43-50 Rockwell Цврстина.

За производот

Слични предлози