• Ново
Атлантис RailEasy Нерѓосувачки Челик Заостануваат Студ

Атлантис RailEasy Нерѓосувачки Челик Заостануваат Студ

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Студ се користи за директно се работи со Rail Easy Tensioner (S0981-0004) за да се обезбеди кабел tautness. 316 L не 'Рѓосувачки Челик ДЕСНАТА Рака тема Заостануваат Завртка за 5/32" Кабел Железница.Инсталација вклучува претходно дупчење на мислења и бара само едноставна страна алатки.Патентирана заостануваат студ се користи од една страна на кабел оградата апликации.КОЛИЧИНА : 1 - 2 PK Заостануваат Завртки (ДЕСНАТА Рака Тема).Атлантис Rail Easy Нерѓосувачки Челик Заостануваат Студ.

За производот

Слични предлози