• Ново
HLL Нерѓосувачки Зачини Jar,со Дупки Леќата Тегла,Зачин Багажник,Кујна Алатка a/a/Како што е Прикажано

HLL Нерѓосувачки Зачини Jar,со Дупки Леќата Тегла,Зачин Багажник,Кујна Алатка a/a/Како што е Прикажано

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

★ капак со 2 различни големина на отвори за да се помогне да се обезбеди леснотијата на користење кога се фрлаат било кој број на различни зачини или зачини. ★ Нерѓосувачки челик дното лесно завртки исклучување откривајќи широк отвор за лесно и хаос слободни refills. ★ Дизајниран со секој дом во умот, ние сме сигурни дека за да ви даде шик модни естетски кои може да се дополнуваат било кујна décor, совршена за домашни кујната и ресторанот маси. ★ 2 во 1 дизајн не заземаат премногу простор во кујната, Ова е одлично.и оваа сол shaker многу соодветно се стави на свадба леб. ★ Го прави навистина лесно да го изнесам на скара!Можете да го користите на сите на вашиот оброк време со пријателите и семејството. [Боја] : Сребро[Материјал] : Нерѓосувачки челик[Size] : Големи : 7.4x4.4cm, Мали : 8x2.1cm[Пакет Содржина] : 1 x 2 во 1 нерѓосувачки челик леќата jar Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.[Забелешка] : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози