• Ново
Montessori Сет од 4, Две Качување Триаголници, Слајд/Рок рампата, Мост/Раса Рампата, Чекор Алпинист, Затворен Театар Активност Играчки (Чекор 6 +9 Чекор Триаголници)

Montessori Сет од 4, Две Качување Триаголници, Слајд/Рок рампата, Мост/Раса Рампата, Чекор Алпинист, Затворен Театар Активност

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5 инчи) Должина од 74 см, (29 инчи) Rungs 2.5 инчи) Должина 80 см, (31. -Брзо процесирање на нарачката е наш приоритет.5 x 14 x 35 инчи S Мост/Раса рампата (S-мали, двојно двострано, лесно да флип) Димензии : 9 см х 32 х 90 см, 3.

За производот

Слични предлози