• Ново
Pilotlights ANL 70 Amp Осигурач

Pilotlights ANL 70 Amp Осигурач

DEN 262.80
Износ
Во продавницата.

ANL Осигурувачи се популарни за Auto, RV, Камиони и Авиони инсталации.Многу ефикасна, па дури и за висок Amp заштита (40, 50, 60 или 70 A).База материјал е стакло-исполнет најлон.Висок спроводливост контакти.Видете нашите други производи за компатибилен база.ANL 70 А осигурувачот е дизајниран за тешки електрични и аудио систем инсталации.Види ја нашата ANL осигурач база, 12 Volt PWM Нежните и другите наши 12 и 24 volt осветлување производи.

За производот

Слични предлози