• Ново
Еден Празник Начин Гроздобер Декоративни Снежните Бел Божиќ Мраз Скејт со Зеленило, Бобинки, Украс и Црвена Plaid Поклон - Селски Земја Ѕид Уметност Вратата Виси Деко?

Еден Празник Начин Гроздобер Декоративни Снежните Бел Божиќ Мраз Скејт со Зеленило, Бобинки, Украс и Црвена Plaid Поклон

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

17 ИНЧЕН ВИСИ БЕЛИ УКРАСНИ МРАЗ СКЕЈТ со зеленило, бобинки, украс, pinecone и црвена plaid лак ќе додадете шармантна гроздобер допир да вашиот одмор дома декор.СОВРШЕНИ се ЗА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - Висат на вашата врата, во вашиот прозорец, или да користите како ѕид уметност во вашата дневна соба.Додава празнична празник на допир на секоја соба.СЕЛСКИ ЗЕМЈА FARMHOUSE СТИЛ - природни елементи од бобинки и зеленило и класичен одмор бои изгледаат одлично во секој стил на дом, од традиционалните да гроздобер да селски.ДОДАДЕТЕ ПРАЗНИЧНА ГРОЗДОБЕР ДОПИР ЗА време НА ПРАЗНИЦИТЕ - Висат еден скејт, или да се купи и да се прикаже на празен ѕид на pop на боја.Го прави одличен подарок за пријателите и семејството, или единствена алтернатива на влезната врата венец.Големина : 17.5" H. Бела лента за бесење.Ако ви се допаѓа гроздобер празник украси, оваа рустикални виси белата мраз скејт со зеленило, бобинки, украс и црвена plaid лак ќе се вклопи во вашиот дом оркестарот совршено.Оваа декорација додава поп-на боја за секоја врата или ѕид и добива секоја соба во вашиот дом, што многу повеќе подготвени за време на празниците.Големина : 17 1/2 инчи висок.

За производот

Слични предлози