• Ново
ACTOOL 13/16 Дијаметар × 2 Длабочина на Сечење ХСС ANNULAR Машина со 3/4 Weldon месо тело

ACTOOL 13/16 Дијаметар × 2 Длабочина на Сечење ХСС ANNULAR Машина со 3/4 Weldon месо тело

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

13/16" Дијаметар x 2" Длабочина на Сечење вклучуваат слободни Пилот Pin.ACTOOL ХСС annular машина може да се широко се користат во дупчење челик, бакар, алуминиум, челик и пластика, или плоча или цевка форма.ACTOOL ХСС annular машина има предноста да се биде издржлив,супер тешка и долг живот алатка.Носете заштитна опрема за време на работата.ACTOOL ХСС annular машина има предноста да се биде издржлив,супер тешка и долг живот алатка.Идеални за чиста и брус-бесплатно сечење.

За производот

Слични предлози