• Ново
Само Пар Закачалки од Гнездење База Тешки Возен Z Рек Облека Рек Облека

Само Пар Закачалки од Гнездење База Тешки Возен Z Рек Облека Рек Облека

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодлива висина од 70" 85" 5" на зумот.База е 63"L x 24"В. и Двете z комерцијални одделение z полици доаѓаат со тешки 4 инчен casters (2 заклучување).Економски Продаваат како збир од (2) Z Полици.Бесплатен Превозот!.Се продава заедно (2) тешки прилагодлива висина Z полици, секоја функција 5 метри на облека за складирање на облека решетката.Овој сет на (2) тешки z-полици се вистинско комерцијални одделение, дизајниран и продадени од страна на Само Закачалки.Z полици направи совршен додаток за секој дом или бизнис потреба од дополнителни виси складирање.Нашите z-полици имаат неверојатни 400 фунти тежина капацитет за облека или други виси складирање.Со четири тешки тркала, овие полици и многу лесно се преместува од едно место до друго.Основната карактеристика на прав-грб заврши во OSHA за безбедност на портокал.Тубуларна челик uprights и висат шини има трајни поцинкуван позлатен заврши.Решетката и база мерка 63 инчи долго, 24 инчи широк, и прилагодливи во висина од 70 инчен 85 инчи на 5 инчен зумот да ви овозможи да се откажам подолго облека или додавање дополнителна висат железница за двојно простор за складирање.Само Закачалки е посветен на обезбедување на најдобар квалитет облека полици и додатокот производи на купувачите низ целиот свет.Сила, квалитет и брза испорака се белегот на Само Закачалки.

За производот

Слични предлози