• Ново
IL-2 Sturmovik: Грабливи Птици

IL-2 Sturmovik: Грабливи Птици

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Флексибилни нивото на тежина систем : Изберете settings од аркада на реална симулација да се грижиме за сите летање skills Thrilling мултиплеер режими : 4 начини да се изберат Dogfight, team Deathmatch, Земјата Штрајк, и се Фати на Airstrip Realistic звучни ефекти : моторот и пиштол звучни ефекти снимен од периодот авиони со оригиналната музика од Jeremy Soule како позадина на френетичен акција.Постојат пет театри на војна да се вклучат во Битката на Британија, Сталинград, Берлин, Сицилија и Korsun' претставуваат на главниот воздушни битки на втората Светска Војна во Европа.Играчи може да учествува во некои од војната најпознатата битки пилотирање борци, борбени авиони и тешки бомбардери низ широк спектар на возбудливи мисии.Постојат шест театри на војна да се вклучат во Битката на Британија, Сталинград, Берлин, Сицилија, Битката на Булбус и Korsun; ги претставуваат главните воздушни битки на втората Светска Војна во Европа.Играта исто така може да се пофали со сите нови штета ефекти на моторот, како и напредни животната средина е збогатување на игра.Единствена животната средина мотор, исто така, произведува високо детална, реални пејзажи, што им овозможи на играчите да се види здивот земјата поддршка акции.Клучните Функции Игра : Автентични втората Светска Војна атмосфера : Сечење на работ, високо-детален визуелни донесе епски битки за life Engage во повеќе од 50 возбудливи мисии : Доживеете 5 познати историски битки низ Источна и Западна Европа Историски точни авиони : Искуство над 40 авиони, вклучувајќи борци, борбени авиони и бомбардери.

За производот

Слични предлози