• Ново
Qitian ABS Сјајна Црна Предна Бубрезите Решетката За Скара BMW 5 Серијата G30 G31 F90(М5) (2017-2019 Само)

Qitian ABS Сјајна Црна Предна Бубрезите Решетката За Скара BMW 5 Серијата G30 G31 F90(М5) (2017-2019 Само)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршено се вклопуваат за BMW серија 5 2017 - 2019 4-вратата седан (G30) / 5 врати вагон (G31) само.Модифицирате вашиот автомобил изглед кон M Перформанси стил со прифатлива цена.Направен во премиум ABS кој го направи тоа светло и стабилна.Иако е тоа лесно да го инсталирате, силно препорачуваме се замени од страна на професионални.Не влијае врз ролетни зад решетка, без модификација е потребно.Ќе одговара за следните BMW возила : * 5 серија G30 [4-врата седан ] 2017 - 2019 * 5 серија G31 [5 врати вагон ] 2017 - 2019 * F90 [М5] 2017 - 2019 Пакетот вклучува : 1 пар на замена на решетката (лево и право) без инсталација рачно решетката заменува вашите акции ОЕМ хром дел и носи sportier изглед на предниот браник.Тоа се прави надвор од силен и траен АБС материјал и заврши w/ висок сјај боја.Бојата е обработена во рамките на висока температура околности, така е траен & УВ-cut.Брза инсталација, нема промени што се бара (професионална инсталација е уште силно се препорачува).

За производот

Слични предлози