• Ново
НАЈК Мажите Tanjun Патики, Дише горен дел на Текстил и Удобно Лесни Амортизирање

НАЈК Мажите Tanjun Патики, Дише горен дел на Текстил и Удобно Лесни Амортизирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 2. Службен Најк Лого.Идеален за лесна атлетика и трки.Најновата генерација.Именуван по Јапонски збор за "едноставност, во" Nike Tanjun машки Чевли нуди рационализација, модерен дизајн за покачен секојдневниот изглед.

За производот

Слични предлози