• Ново
Rohm Phlx Диоди Генералот Purp 600V 5A To252 (Пакување од 2500) (RFN5BM6STL)

Rohm Phlx Диоди Генералот Purp 600V 5A To252 (Пакување од 2500) (RFN5BM6STL)

DEN 2162.40
Износ
Во продавницата.

Diode Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Диоди - Rectifiers - Single Mfr : - Rohm Semiconductor Series : - *Пакет : - Лента & Ролна (TR)Дел Статус : - Active Base Производ Број : - RFN5 BM62,500 : - $0.48510 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0080.

За производот

Слични предлози