• Ново
Tivid180CM USB A Машки да Мини USB B 5Pin Машки Десен Агол Адаптер Податоци Полнење Sync Кабел Mini USB Кабел за да го Лев Агол Мини Б (Лев Агол)

Tivid180CM USB A Машки да Мини USB B 5Pin Машки Десен Агол Адаптер Податоци Полнење Sync Кабел Mini USB Кабел за да го

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

Лево и Десно Агол Два избори.Да префрлувате податоци додека го полните вашиот Мини USB уред без кабел добива во начин.Компатибилен со различни Мини USB мобилни уреди како што се следниве GPS уреди Garmin Nuvi 2 XX серија / Tomtom GO серија.USB-за да 5 Pin USB Конвертор ви овозможува лесно да конвертирате постоечките кабли за вашите потреби.Универзална десен агол Црна USB 5 Pin Адаптер карактеристики моделирани изградба обезбедува трајност.Оваа Cable Deconn USB 2.0 Тип машки на прав Агол Мини USB B 5 Pin Машки Кабел има стандарден Тип-USB конекторот на едниот крај и Мини Тип-B конектор на другиот крај.Можете да го приклучете го Тип-приклучок во вашиот компјутер, а потоа plug Мини Тип-Б конекторот во уредот со Мини Тип-Б порта.Уреди како мобилни телефони, MP3 плеери, таблети, дигитални камери и дигитални camcorders често имаат Мини Тип-Б пристаништа.

За производот

Слични предлози