• Ново
Wasabi Моќ Замена за GoPro MAX Батеријата (2-Pack) и USB Тројно Полнач, Висока-Брзина 3-Канал Апарат Компатибилен со GoPro ACDBD-001, ACBAT-001 (Целосно Компатибилен)

Wasabi Моќ Замена за GoPro MAX Батеријата (2-Pack) и USB Тројно Полнач, Висока-Брзина 3-Канал Апарат Компатибилен со GoPro

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛНОСТ - Compatble со Go Pro MAX камера и батерии; Замени за Go Pro ACBAT-001, ACDBD-001. БАТЕРИЈАТА Обвиненија три батерии истовремено од кој било USB извор; на Текст 5 V, 2000m A (се препорачува); Излези 700m A (x3); Батерии и полнач за работа со Go Pro оригинални батерии и Go Pro оригинални полнач.ПОВЕЌЕ ПОЛНЕЊЕ OPTIONS & OVERCHARGE ЗАШТИТА - ја дополните вашите батерии во мноштво начини вклучувајќи го и вашиот ѕид, автомобил, или powerbank.Полначот е заштитена со overcharge заштита за да се зголеми безбедноста.ВКЛУЧУВА - 2 батерии и 1 triple компатибилен USB полнач со Go Pro MAX, така што секогаш имаат моќ што треба.САД ГАРАНЦИЈА - Сите предмети вклучите 3-годишна производителот гаранција од Wasabi Моќ и 100% НИ основа за поддршка на корисниците во Помона, Калифорнија.

За производот

Слични предлози