• Ново
COMPAPET 16/32/49Ft Водоотпорен Куче Поводник Трајни ПВЦ Јаже, Куче Доведе Поводник за Големи,Средни,Мали Кучиња, Куче Поводник за Одење, Трчање,Обука

COMPAPET 16/32/49Ft Водоотпорен Куче Поводник Трајни ПВЦ Јаже, Куче Доведе Поводник за Големи,Средни,Мали Кучиња, Куче

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

КУЧЕ ПОВОДНИК ГОЛЕМИНА : lngth може да б lctd на 16 / 32 / 49 ft lah, 16 ft за центар куче, 32 ft за mdium куче и 49 ft за larg dog Lt thm мора diffrnt frhn и удобност!.ПВЦ МАТЕРИЈАЛ : 100% Environmntally frindly Flx ПВЦ coatd најлон стапица, durabl и тешки луд ти Watrproof Куче Lah, trong tnil ritanc можат да носат 440 lb се повлече forc ПВЦ куче обука tring ќе не hardn во xtrm ладно и не ќе mlt во xtrm капа Ти hardwar buckl јас луд на цинк легура, која јас мор durabl и hardr од пур mtal, и може да rotat 360 dgr Мак вашиот pt куче игра afr!.ДОЛГО ПОВОДНИК ЗА ОБУКА за КУЧИЊА : Thi долго обука lah ќе не tangl whthr тоа јас во u или whn што се тркалаат до тоа, prfct за куче/кутре rcall обука пешачење кампување бач wimming отворено gam и лов Thi обука lad lah јас grat за taching вашето куче rcall.ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Жед за обука lah не aborb било pculiar mll и watr Epcially во лоши wathr, тоа јас многу bttr од обичните најлон thrad bcau ти watrproof слој нема да frz watrproof слој, prfct за nviron whr trngth и clanlin ar од клучно значење Equippd со мз торба, што може да значи tuff ти обука rop во thi brathabl торба, која може да се исуши побрзо, што го прави ај да tor и носат. 30 ДЕН 100% НАЗАД GUARATEE : Нема mattr вие и вашето куче не lik thi куче lad или iz, идеален јас не problm, твојот може да б rfundd, или можете да rturn на југ од W секогаш provid ти мот nvironmntally frindly и durabl COMPEPAT куче lah за вашиот pt Ако мора било qution, pla контакт u, w ќе olv ти problm додека ar atifid Не : Ти wak на thi lah мислам дека тоа не ми chw доказ Нашите кожен frind tth може да dtroy vrything!!!.

За производот

Слични предлози