• Ново
BSN-JOBST 3/4 X 3 Coverlet Латекс-Слободен Ткаенина Лента Леплив Фластер (100 Кутија)

BSN-JOBST 3/4 X 3 Coverlet Латекс-Слободен Ткаенина Лента Леплив Фластер (100 Кутија)

DEN 165.36
Износ
Во продавницата.

Направен да ги апсорбира течност fasters од некој од конкурентите тестирани.Кој е екстра-голема рана подлога способни за прифаќање 10 пати своја тежина во вода.На 360° лепило околу островот подлога помага печат страда област, имајќи рани чисти и обезбедување на средина погодна за лекување.Висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

За производот

Слични предлози