• Ново
Подобро Дома Водата Крпа Прстен Мат Црна

Подобро Дома Водата Крпа Прстен Мат Црна

DEN 312.00
Износ
Во продавницата.

Сите стандардна инсталација делови вклучени.Заштитна обвивка за да помогне во траење од заврши. 1 Година Ограничена Гаранција.Специјалност заврши натпреварот други КС производот категорија бои за да се обезбеди единствен специјалност завршува во повеќе категории на производи вклучувајќи Locksets, Бања Прибор, Вратата Хардвер и Кабинет Хардвер предмети.

За производот

Слични предлози