• Ново
HEADLEY АЛАТКИ 28mm Ротари Машина Ножеви 6 Pack Вклопува Olfa, Fiskars, Замена на Ротационен Нож за Уметности и Занаети Quilting Scrapbooking Шиење, Остар и Издржлив

HEADLEY АЛАТКИ 28mm Ротари Машина Ножеви 6 Pack Вклопува Olfa, Fiskars, Замена на Ротационен Нож за Уметности и Занаети

DEN 215.52
Износ
Во продавницата.

Ако тие не се вклопуваат твое, ги врати за целосно враќање на средствата. [Површината Должина Ознаки] Нашата 28mm ротари ножеви имаат јасно видливи должина ознаки на површината за да грубо да се измери должината додека во употреба.Мулти-Слој за сечење на картон, ткаенини, руно, винил, кожа, текстил, филц, итн до околу 8-16mm одеднаш.Овој материјал не го виткајте или лесно да се скрши, има долг животен век и долга-трајни остар раб.Дебелина : 0.Без жици се остави зад себе, како што тоа намалувања чисти и брзи.Она што ќе добиете : 6pcs 28mm ротари машина ножеви со пластична кутија за лесни за складирање.Повтори сечење не е погодена, оставајќи никаква трага по сечење.Одлична Ткаенина Машина Ножеви.Секој пакет на ротари тревите содржи 6 нафта обложени сечива во пластична кутија. [Ножеви Функции] Совршен Ножеви за шиење, quilting, scrapbooking и за сите видови уметности & занаети.Само да го инсталирате во вашиот ротари машина и сте добро да се оди.Направени од високо-квалитетен челик, непречено и без никаков напор сечење со користење на овие ротари ножеви, остар и издржливи.Бидејќи сечилото е направен од високо-сила Јапонски челик(SKS-7), го задржува својот остар раб.Погодни за сечење тексас, руно, винил, кожа, текстил, памук, хартија, картон, Старо-резервации, и сите видови на уметност и занает вид стоки, точни и без проблеми, без напор, без да се изгубат рабови и теми.Дијаметар : 28mm.Headley Алатки 28mm ротари лопати се вклопуваат сите 28mm ротари секачи како што Fiskars ротари машина, Olfa ротари машина и повеќе брендови секачи.

За производот

Слични предлози