• Ново
Тоа е Прекрасен Живот Бел 4 Парчиња Божиќ Ангел Бел Украси со Црвена Панделка Божиќ Ѕвона Виси Бел Божиќ Украси Дрво Бел Decors за Божиќ Одмор Партија Материјали

Тоа е Прекрасен Живот Бел 4 Парчиња Божиќ Ангел Бел Украси со Црвена Панделка Божиќ Ѕвона Виси Бел Божиќ Украси Дрво Бел

DEN 359.76
Износ
Во продавницата.

Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Едноставно да се откажам : Нашата сребро санки бел украси се опремени со црвени панделки, на врвот, кој ќе биде удобен за вас да висат на елката, без да плаќаат премногу напор, во исто време, на црвена лента, исто така, донесе интензивна Божиќ атмосфера околу вашиот дом.89 инч во дијаметар, 5 cm/ 1.

За производот

Слични предлози