• Ново
Пример, перење на садови Четка (Пакување од 4)

Пример, перење на садови Четка (Пакување од 4)

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

Сет од 4 ANTAGEN Четки, Црна.Должина : 10"(25 cm).Се Справи Со : Полипропилен.Влакната : Полиестер.На scraper работ го прави полесно да се отстрани тврдоглав храна.Секој четка има отвор во рачката па може да се обеси до кога не го користите.Машина за миење садови-безбедно.

За производот

Слични предлози