• Ново
GEEDIAR Количка за Облека Складирање Кеси,Сет од 4 Голем Капацитет Плакарот Организатор со Патент,Облека Садовите за Складирање со Засилен Рачка,Добро за Утешители,Ќе?

GEEDIAR Количка за Облека Складирање Кеси,Сет од 4 Голем Капацитет Плакарот Организатор со Патент,Облека Садовите за Складирање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Премиум Издржлив Материјал】облека складирање организатор е направен од високо-квалитет, без мирис не-плетени ткаенини што се промовира вентилација и заштитува вашите зачувани работи од влага и прашина.Облеката чување на кутии може да се користи за плакарот или cloakroom.Тоа е погоден за дом, таванот, подрумот и спална соба употреба. 【 Големи Димензии】Складирање кеси мерки 60 x 43 x 35 см / 23.6 x 16.9 x 13.7 во,утешителот складирање торба сет на 4pcs, Тоа е доволно пространа да се одржи утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки,бебе облека и други тешки облека. 【Здрав Патент и Јасно Прозорец】Облека садовите за складирање со транспарентен прозорец, Тоа е погодно види низ прозорец во предниот за брзо гледање на она што се сместени во внатрешноста на чување кеси и не е потребно пребарување и да копа.Две од не ' рѓосувачки челик патентите слајд лесно по затворањето,Тоа може да се обезбеди ќе го затворите организатор од која било насока. 【 Зајакнување на Двојно се Справи со】Облека организатор со Засилен се Справи со Густа Ткаенина,Тоа се разликува од другите еден слој рачка,дршката е пораби со два слоја од густа ткаенина,и товарот капацитет е двојно поголема. 【По Продажба на Услуги】 ве Молиме контактирајте со нас преку E-mail, доколку постои било прашање на плакарот складирање и кеси.ние сме секогаш тука и среќен да се реши проблемот за вас.

За производот

Слични предлози