• Ново
Seco Празни конференциска Сала/Сала за состаноци Ангажирани Лизгачки Знак, 255mm x 52mm - Алуминиум/ПВЦ

Seco Празни конференциска Сала/Сала за состаноци Ангажирани Лизгачки Знак, 255mm x 52mm - Алуминиум/ПВЦ

DEN 596.40
Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Hardwearing Алуминиум/ПВЦ врата знак со лизгачот за да се даде dual message - Празни конференциска Сала/Сала за состаноци Ангажирани.Само адхезивна лента поддршка за лесно одредување.Големина 255 x 52mm.Внатрешна употреба се препорачува.Може да се користи во канцеларија, ресторан, кафе и др.;.Отворите вратата знак со пластични лизгачот за вметнување.Дава двојна порака со движење на лизгачот кон едната или на другата страна за да се прикаже порака за соба.Овој знак има Празни пораки конференциска Сала/Сала за состаноци Ангажирани.Големина 255 x 52mm.Со само лепило поддршка лента за лесно одредување.

За производот

Слични предлози